V dnešní době je při stavbě často kladen důraz na zajímavá architektonická řešení, kdy přáním zákazníků jsou minimalistická konstrukční řešení při současném získání bezprostředního kontaktu se zahradou či terasou. Zahrada se tak stává další místností Vašeho domu.

Ruku v ruce s tímto trendem jdou velkoformátové posuvné systémy, které se uplatňují nejen při výstavbě rodinných domů, ale čím dál více také u bytových domů či rekonstrukcí.

Minimalistický posuvný systém vhodný zejména pro velké rozměry umožňuje maximální prosvětlení místnosti při minimální pohledové šířce hliníkových profilů. Zasklená plocha představuje 94 % celkového povrchu.

V tomto směru vám představujeme velice ojedinělý systém

COR VISION Plus

minimalistický posuvný systém

Výjimečná kapacita zasklení dovoluje použít kompozice skel až do 54 mm a garantuje nejlepší akustické a tepelné vlastnosti pro systém těchto charakteristik.

Je k dispozici v konfiguracích křídlo a fix, 2 a 4 křídla. Maximální rozměr křídla je 4.000 mm / křídlo, šířka nebo výška.

Pohledová šířka profilu ve středových spojích je jen 25 mm a spodní, vrchní i boční rámy je možné kompletně zapustit do ostění a podlahy.

Zahrnuje i možnost motorizovaného otevření do hmotnosti 700 kg, po manuálním otevření je povolená hmotnost do 400 kg. Stejně umožňuje i použití systému vícebodového uzávěru přes táhlo s nebo bez klíče.

Ložiska jsou uložena v rámu a křídla mají vyztuženou nerezovou kolejnici, což zajišťuje plynulé a snadné posouvání.

Jedná se o systém s tradičním montážním postupem s rámem spojeným na 45° a křídlem na tupo, kde je možné křídlo odmontovat v případě rozbití skla, poškození hliníkového profilu, atd.

Následné video vám lépe přiblíží opravdovou exkluzivitu tohoto systému

Cor Vision Plus

Zdvižně posuvná stěna 4600 HI s PTM

zdvižně posuvný systém

Systém posuvných oken a dveří s rovnou estetikou, který disponuje minimálním středovým spojem s pohledovou šířkou pouhých 35 mm.

Umožňuje maximální zasklení až do 55 mm, čímž se zvyšují tepelné a akustické vlastnosti.

Zdvižně posuvný systém 4600 HI s PTM