V našem širokém sortimentu hliníkových prvků a systémů nabízíme ucelený systém pro PERGOLY a sezónní ZIMNÍ ZAHRADY s možností využití i pro garážová stání či jiný vámi požadovaný přístřešek. Pro jednotlivé verze provedení máme systémy, které plně uspokojí potřeby zákazníka.

Pro zasklení PERGOLY je možné použít jak bezpečnostní sklo CONNEX (čiré, mléčné, kalené atd…)tak izolační dvojsklo. Je zde i možnost zasklení stále oblíbenějším polykarbonátem v široké technické specifikaci IQ RELAX Solar Control – což umožní prostup světla, ale vrchní strana odrazí prostup tepla, což má za následek celkové snížení teploty a zároveň řeší i stínění oproti čirému sklu. 

Zimní zahrada výrazně prodlouží užitný prostor Vašeho domu a budete tak moci pohodlně relaxovat i za dlouhých podzimních večerů. Jednotlivé stěny (čela – boky) pro zimní zahradu mohou být kombinovány od fixních i posuvných systémů dvoukolejný nebo tříkolejný rám, plně záleží na přání zákazníka.

Zimní zahradu vyrobíme na míru dle zaměření a konzultace se zákazníkem, výhodou tohoto systému je vcelku krátký dodací termín, snadná manipulace a následná údržba.

Barevné provedení je možné v několika STANDARDNÍCH POVRCHOVÝCH ÚPRAVÁCH

  • RAL 9010 – bílá
  • RAL 7016 – antracit (matná)
  • RAL 9006 – šedostříbrná 
  • RAL 8017 – hnědá